ﺳﻪشنبه, 16 آذر,1395

با حضور پرشور اصحاب رسانه در کمپ تیم های ملی وزنه برداری

تمرین صبحگاهی، ملی پوشان با سبک وسیاق جدید برگزار شد

با حضور پرشور اصحاب رسانه در کمپ تیم های ملی وزنه برداری
مرحله نخست اردوی تیم ملی وزنه برداری کشورمان که از شنبه 13 آذر ماه آغاز شده است امروز نیز با حضور اصحاب رسانه و با سبک و سیاق جدید در کمپ تیم های ملی برگزار شد.

  

به گزارش روابط عمومی فدارسیون وزنه برداری؛ در حالی که از شنبه(13 آذر) مرحله نخست اردوهای تیم ملی وزنه برداری بزرگسالان کشورمان در کمپ تمرینی مجموعه ورزشی آزادی آغاز شده، امروز سه شنبه(16 آذرماه) طبق قرار قبلی واحد روابط عمومی فدراسیون وزنه برداری، خبرنگاران رسانه های نوشتاری، دیداری و شنیداری در تمرینات ملی پوشان کشورمان نیز حضور داشتند.

همچنین وزنه برداران بر خلاف روزهای گذشته با دستور کادر فنی با سبکی جدید که انوشیروانی سرمربی تیم ملی وعده داده بود و با تمرینات هوازی، کارخود را به پایان رساندند.

بنابراین گزارش، هم اکنون حسین سلطانی(زنجان)، علی داودی(تهران)، وحید خدادادی، سیدایوب موسوی،علیرضا دهقان، علی مکوندی(خوزستان)، حسین بیرانوند و رامین ولی پور(مازندران)، علی میری(آذربایجان غربی)، رضا قاسمی(اصفهان)، علیرضا سلیمانی(گیلان)، مجید عسگری(هرمزگان)، رامین ربیعی(چهارمحال و بختیاری) و میثم زارعی(فارس) در مرحله نخست اردوی تیم ملی بزرگسالان حضور دارند.

گفتنی است؛ با وجود اینکه قرار است نفرات المپیکی از مرحله بعدی به اردو اضافه شوند اما بهداد سلیمی با حضور در اردو تمرینات خود را آغاز کرده است.در این اردو هیچ یک از وزنه برداران المپیکی حضور ندارند، اما «بهداد سلیمی» خود را به اردو رساند تا در کنار جوانان تمرینات خود را دنبال کند.البته کیانوش رستمی قهرمان المپیکی کشورمان نیز تمرینات خود را چند روزی است در این مجموعه از سرگرفته است.

لازم به ذکر است؛ تمرینات14 وزنه بردار حاضر در اردو تا 30 آذر ادامه دارد. در پایان این اردو 5تا 7 وزنه بردار انتخاب می شوند تا در مرحله بعدی اردوهای آماده سازی تیم ملی بزرگسالان با حضور وزنه برداران المپیکی از 5 دی آغاز شود.