پنجشنبه, 25 آذر,1395

با حضور محمد نصیری اسطوره وزنه برداری کشورمان در اسلامشهر

بزرگترین جشنواره استعدادیابی در پایتخت برگزار شد

با حضور محمد نصیری اسطوره وزنه برداری کشورمان در اسلامشهر
بزرگترین جشنواره استعدادیابی برای نخستین بار در ایران با استقبال بی نظیر علاقمندان ودانش آموزان مستعد مدارس شهرستان اسلامشهر با حضور تعداد بی شمار ورزشکاران و خانواده ها درمجموعه ورزشی آپرین برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون وزنه برداری؛ به مناسبت گرامیداشت هفته وحدت و میلاد مسعود حضرت رسول اکرم(ص) هیأت وزنه برداری شهرستان اسلامشهر، مراسم افتتاحیه نخستین جشنواره بزرگ استعدادیابی که با بیش از 2000 دانش آموز مستعد در رشته وزنه برداری، به صورت تخصصی( با گرفتن تست های تخصصی مربوط به استعدادیابی) را در روز چهارشنبه (24 آذرماه) راس ساعت 10 صبح در خیابان باغ نرده(آپرین)- جنب اداره ورزش و جوانان- مجموعه ورزشی آپرین برگزار کرد. 

همچنین؛ این جشنواره با حضور استاد محمد نصیری اسطوره وزنه برداری کشورمان ومشاورعالی رییس فدراسیون،سجاد انوشیروانی سرمربی تیم ملی وزنه برداری ، خانم دکتر زیلایی عضو کمیته استعدادیابی فدراسیون و مدرس دانشگاه و رضا عباسپور سخنگو و مدیرروابط عمومی فدراسیون وزنه برداری برگزار شد.

گفتنی است؛ مراسم افتتاحیه بزرگترین جشنواره استعدادیابی وزنه برداری در مدارس شهرستان اسلامشهر با حضور 2000دانش آموز که می توان آنرا یکی از بزرگترین جشنواره های استعدادیابی در سطح کشور دانست، علاوه بر میهمانان ویژه ای که از فدراسیون وزنه برداری و هیات وزنه برداری استان تهران «نایب رییس و برخی از روسای کمیته ها» داشت، با استقبال کم نظیر خانواده ها و نونهالان علاقه مند به این رشته المپیکی نیز بود.

بدین ترتیب دراین مراسم فرماندار اسلامشهر ، امام جمعه ، مسئولان انتظامی این شهر و مدیران آموزش و پرورش اسلامشهر نیز حضوری پرشور داشته و برگزاری جشنواره بزرگ استعدادیابی وزنه برداری در مدارس را آغازی قابل تقدیر برای درخشش این استعدادها در المپیک 2024 پیش بینی کردند.

لازم به توضیح است،این جشنواره با ابتکار متولیان وزنه برداری در هیات وزنه برداری اسلامشهر طراحی شد و با حمایت رییس فدراسیون وزنه برداری و نیز نظارت کمیته استعدادیابی فدراسیون در طول یکماه آینده در کلیه مدارس پایه اسلامشهر به اجرا در خواهد آمد.