شنبه, 15 آبان,1395

با حضور علی مرادی رییس فدراسیون وزنه برداری در اهواز

جشنواره استعدادیابی وزنه برداری، استان خوزستان برگزار شد

با حضور علی مرادی رییس فدراسیون وزنه برداری در اهواز
علی مرادی رییس فدراسیون به همراه غلامرضا سیاهپور دبیر فدراسیون وزنه برداری در سفری یک روزه به استان خوزستان در دومین دوره جشنواره استعدادیابی وزنه برداری این استان شرکت کردند.

 

به گزارش روابط عمومی فدراسیون وزنه برداری؛ دومین دوره جشنواره استعدادیابی وزنه برداری سال 95 استان خوزستان در رده سنی نونهالان و شرکت 156 وزنه بردار از 15تیم این استان با حضور علی مرادی رییس فدراسیون و غلامرضا سیاهپور دبیر فدراسیون وزنه برداری به میزبانی باشگاه مناطق نفت خیز جنوب در سالن ورزشی (شهدا وزنه برداری خوزستان) برگزار شد.

همچنین رییس فدراسیون در این سفر یک روزه به شهر اهواز، نخست در نشست خبری با اصحاب رسانه و خبرگزاری های خوزستان شرکت کرد و سپس در افتتاحیه جشنواره و مسابقه استعدادیابی حضور یافت.
گفتنی است؛ دکتر علی مرادی به همراه سیدعلیرضا قریشی رییس هیأت وزنه برداری استان خوزستان و غلامرضا سیاهپور دبیر فدراسیون با مدیر کل صدا و سیما استان خوزستان و همچنین فرامرز کیانی زاده مدیرکل ورزش و جوانان این استان دیدار کردند.

لازم به ذکر است؛ رییس فدراسیون وزنه برداری رأس ساعت 21 شب، در برنامه زنده تلویزیونی سیمای خوزستان حاضر شد تا در خصوص چگونگی رشد و توسعه وزنه برداری کشور و جایگاه استان خوزستان در این ورزش پاسخگویی سوالات مجری این برنامه باشد.