شنبه, 04 دی,1395

با حضور رییس فدراسیون وزنه برداری در کرج؛

جلسه هم اندیشی هیأت وزنه برداری استان البرز برگزار شد

با حضور رییس فدراسیون وزنه برداری در کرج؛
نشست هم اندیشی هیأت وزنه برداری استان البرز با حضور مدیرکل ورزش و جوانان استان البرز و رییس فدراسیون، صبح امروز در اداره کل ورزش و جوانان این استان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون وزنه برداری؛ جلسه هم اندیشی هیأت وزنه برداری استان البرز با حضور علی دکتر مرادی رییس فدراسیون وزنه برداری، امیر عفراتی مدیرکل ورزش و جوانان استان البرز، منوچهر رضاخانی رییس هیأت وزنه برداری استان البرز و دیگر اعضاء این هیأت، صبح امروز(شنبه 4دی ماه) در اداره کل ورزش و جوانان این استان برگزار شد.

همچنین؛ در این جلسه مباحث مربوط به میزبانی این استان در مسابقات قهرمانی کشور، مقدمات ساخت خانه وزنه برداری، واگذاری زمینی جهت احداث مجموعه ورزشی وزنه برداری و توسعه سالن های وزنه برداری در شهرستان ها مورد بررسی و تبادل نظر قرار گرفت.

دکتر علی مرادی رییس فدراسیون وزنه برداری با اشاره به پتانسیل بالای ورزش وزنه برداری در استان البرز اظهار داشت: فدراسیون وزنه برداری این آمادگی را دارد که در زمینه برگزاری کلاس های آموزشی و همچنین در اختیار قرار دادن وسایل تمرین به هیأت البرز کمک کند.

رییس فدراسیون در خصوص دعوت شدن دو وزنه بردار از این استان به تیم ملی خبر داد و گفت: با نظرکادر فنی تیم ملی وزنه برداری کشورمان، دو نفر از وزنه برداران استان البرز در وزن های 85 و 105 کیلوگرم به تیم ملی دعوت شدند.

در ادامه نیز امیر عفراتی مدیرکل ورزش و جوانان استان البرز با اعلام حمایت از برنامه های هیأت وزنه برداری تاکید کرد: وزنه برداری در البرز این توان را دارد که به یکی از استان های طراز اول کشور تبدیل شود.

مدیر کل ورزش و جوانان استان البرز در خصوص برگزاری مسابقات وزنه برداری در شهرستان کرج تصریح کرد: نیمه اول دی ماه مسابقات وزنه برداری قهرمانی جوانان کشور را در البرز برگزار خواهیم کرد.