ﺳﻪشنبه, 19 بهمن,1395

با حضور رییس فدراسیون وزنه برداری در اهواز

جلسه ستاد برگزاری جام بین المللی فجر برگزار شد

با حضور رییس فدراسیون وزنه برداری در اهواز
ستاد برگزاری دومین دوره جام فجر با حضور رییس فدراسیون وزنه برداری و مدیرکل ورزش و جوانان استان خوزستان در اداره کل ورزش این استان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون وزنه برداری؛ جلسه ستاد برگزاری دومین دوره جام فجر با حضور رییس فدراسیون و مدیرکل ورزش و جوانان استان خوزستان در اداره کل ورزش استان برگزار شد.برهمین اساس در این نشست علی مرادی رییس فدراسیون،سیاهپور دبیر،رضا عباسپور سخنگو و مدیرروابط عمومی و نیز محسن بیرانوند رییس کمیته آموزش و مربیان فدراسیون وزنه برداری به نمایندگی از این مجموعه پس از حضور در اداره ورزش و جوانان استان خوزستان ضمن دیدار با فرامرز کیانی زاده مدیرکل ورزش و جوانان ،سید علیرضا قریشی رییس هیات وزنه برداری استان جلسه ستاد برگزاری دومین دوره جام فجر را برگزار کردند.

دراین نشست رسمی، تمامی موارد مهم برای میزبانی ،همچون حمل و نقل میهمانان ، اسکان،تغذیه ، محل برگزاری مسابقات، شرایط برگزاری و شرح وظایف کمیته های اجرایی این دوره به صورت تخصصی تحلیل و بررسی شد.

گفتنی است؛دومین دوره رقابتهای وزنه برداری بین المللی جام فجر قرار است از تاریخ 19 تا 24 اسفندماه با حضور تیم های وزنه برداری از سراسر جهان در استان خوزستان و به میزبانی اهواز برگزار شود.