دوشنبه, 12 تیر,1396

با حضور رئیس فدراسیون در مجمع انتخاباتی هیئت وزنه برداری آذربایجان شرقی

جهانپور کوزه کنانی رئیس شد

با حضور رئیس فدراسیون در مجمع انتخاباتی هیئت وزنه برداری آذربایجان شرقی
مجمع انتخاباتی هیئت وزنه برداری استان آذربایجان شرقی با حضور علی مرادی رئیس فدراسیون برگزار شد و جلیل جهانپور کوزه کنانی به عنوان رئیس جدید هیئت وزنه برداری این استان انتخاب شد.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون وزنه برداری؛ در نشست اعضای مجمع انتخاباتی هیئت وزنه برداری استان آذربایجان شرقی که با حضور علی مرادی رئیس فدراسیون وزنه برداری و حبیب ستوده نژاد معاون امور ورزشی اداره کل ورزش و جوانان این استان برگزار شد، جلیل جهانپور کوزه کنانی با اخذ ۱۷ رای از ۱۷ رای ماخوذه به عنوان رئیس جدید هیات وزنه برداری استان آذربایجان شرقی انتخاب شد.
گفتنی است؛ برای سمت ریاست هیئت وزنه برداری آذربایجان شرقی، دونفر کاندیدا شده بودند که با انصراف محسن سالکی نیا، جلیل جهانپور به عنوان تن‌ها کاندیدا با انتخاب اعضای مجمع به این سمت انتخاب شد.
علی مرادی رئیس فدراسیون وزنه برداری در این نشست با اشاره به این که آذربایجان شرقی از استان‌های مستعد ورزش وزنه برداری است از رئیس جدید خواست برای ارتقای همه جانبه این رشته با حمایت فدراسیون تلاش بیشتری کند.همچنین رشد روزافزون این رشته ورزشی، برگزاری مسابقات متعدد در سطوح مختلف، توجه به استعداد یابی و آموزش و جلب مشارکت دستگاه‌های مربوط در این خصوص را از اولویت‌های فدراسیون وزنه برداری عنوان کرد.