ﺳﻪشنبه, 22 تیر,1395

با تلاش و پیگیری کمیته داوران

البسه رسمی داوران در ایران تولید می شود

با تلاش و پیگیری کمیته داوران

با تلاش کمیته داوران و تایید رییس فدراسیون وزنه برداری از این پس البسه رسمی داوران وزنه برداری کشورمان در ایران تهیه می شود و داوران کشورمان با پرداخت یک سوم مبلغ  مشابه خارجی، می توانند لباس استاندارد داوری وزنه برداری را تهیه کنند. 

به گزارش روابط عمومی فدراسیون وزنه برداری؛ طبق دستورالعمل فدراسیون جهانی وزنه برداری(IWF) تمامی داوران بین المللی باید تا سال 2017 بر اساس مقررات این نهاد بین المللی البسه فرم استاندارد داوری را در مسابقات برتن کنند. از این رو با تایید علی مرادی رییس فدراسیون وزنه برداری و  پیگیری کمیته داوران دیگر البسه فرم داوران از کشورهای مجارستان، جمهوری آذربایجان و تایلند خریداری نشده و داوران می توانند بدون صرف هزینه های گزاف از تولیدات داخلی استفاده کنند.

برهمین اساس هماهنگی های لازم با فدراسیون جهانی وزنه برداری صورت پذیرفت تا از این پس البسه استاندارد داوری در کشور و طبق قوانین بین المللی (IWF) تولید گردد. داوران کشورمان با پرداخت یک سوم مبلغ مشابه خارجی، می توانند لباس استاندارد داوری وزنه برداری را تهیه کنند.

گفتنی است کمیته داوران جهت یکپارچگی تمامی داوران بین المللی و ملی که در مسابقات استانی و کشوری حضور می یابند با یکی از مجریان تهیه لباس هماهنگی اولیه را انجام داده است که اطلاعات دقیق، اعم از آدرس تولیدی لباس، شماره تماس، مبلغ قابل پرداخت و شماره حسابی که متقاضیان بابت هزینه طراحی و تولید می بایست آن را واریز نمایند به شرح زیر است:
آدرس تولیدی: تهران-عبدل آباد-خیابان احسانی- نبش کوچه 30
شماره تماس: 09305907679
مبلغ قابل پرداخت:5.000.000 ریال
شماره حساب:0106128805004
بنام: بهمن سروری
گفتنی است متقاضیان البسه داوری برای کسب اطلاعات بیشتر می توانند با آقای همت کرمپور عضو کمیته داوران با شماره 09126615089 تماس حاصل نمایند.