یکشنبه, 19 فروردین,1397

باشگاهها پس از دریافت مجوز از فدراسیون، با وزنه برداران قرارداد ببندند

صدور اطلاعیه کمیته مسابقات و لیگ فدراسیون

باشگاهها پس از دریافت مجوز از فدراسیون، با وزنه برداران قرارداد ببندند

وزنه برداران تا مشخص شدن لیست تیمهای حاضر در لیگ برتر و اعلام از سوی کمیته مسابقات از بستن قرارداد با باشگاهها خودداری کنند.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون وزنه برداری؛ طبق برنامه ریزی ها و تقویم سالیانه فدراسیون وزنه برداری، قرار است مسابقات لیگ برتر باشگاههای کشور در سال 97، از اوایل تیرماه برگزار شود. کمیته مسابقات فدراسیون وزنه برداری کشورمان برای هر چه بهتر برگزار شدن رقابتها فصل جدید لیگ برتر باشگاههای کشور در دو رده سنی جوانان و بزرگسالان برنامه زمانبندی دقیقی را اعلام خواهد کرد.
برهمین اساس، کمیته مسابقات و لیگ برتر فدراسیون وزنه برداری برای جلوگیری از بروز هرگونه مشکلات احتمالی برخی باشگاهها که قبل از دریافت مجوز لازم از سوی فدراسیون، مبادرت به عقد قرارداد با وزنه برداران می کنند، به ورزشکاران هشدار می دهد تا مشخص شدن لیست باشگاههای حاضر در مسابقات و اعلام از سوی فدراسیون، از عقد قرارداد با باشگاهها مذکور خودداری کنند.
این کمیته در برنامه ریزی دقیق خود به منظور برگزاری لیگ برتر فصل جدید، زمان اعلام آمادگی تیم ها، زمان عقد قرار دادهای وزنه برداران و سایر مراحل اداری حضور باشگاههای متقاضی در فصل جدید مسابقات را اعلام خواهد کرد.
به همین منظور اولین جلسه سازمان لیگ برتر وزنه برداری طبق برنامه ریزی قبلی، در روز سه شنبه 28 فروردین ماه راس ساعت 14 در محل سالن جلسات فدراسیون وزنه برداری برگزار می شود. مسئولان کمیته مسابقات در این جلسه جویای نظرات نمایندگان تیم های شرکت کننده در فصل 97 لیگ برتر خواهند بود تا آنها پیشنهادات خود را در رابطه با برنامه ریزی امسال لیگ برتر وزنه برداری دو رده سنی جوانان و بزرگسالان ارائه نمایند.