چهارشنبه, 18 اسفند,1395

بازدید وزیر ورزش عراق از امکانات فدراسیون وزنه برداری

ابطان نظاره گر تمرین اردونشینان بزرگسال

بازدید وزیر ورزش عراق از امکانات فدراسیون وزنه برداری

وزیر ورزش عراق ضمن حضوردر فدراسیون وزنه برداری با علی مرادی دیدار کرد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون وزنه برداری؛ ظهر امروز(چهارشنبه 18 اسفند)عبدالحسین ابطان وزیر ورزش عراق ضمن حضور در فدراسیون وزنه برداری از تمرینات تیم های ملی بزرگسالان و جوانان بازدید کرد و سپس در خصوص مسائل مختلف با یکدیگر به گفت و گو پرداختند.

 

رییس فدراسیون وزنه برداری کشورمان به همراه وزیر ورزش عراق در سالن تمرین وزنه برداران بزرگسال و جوان حضور پیدا کردند.علی مرادی در ابندا به عبدالحسین ابطال وزیر ورزش عراق و همراهانش خوش آمد گفت و در ادامه بیان کرد: دو کشور دوست و همسایه ایران و عراق همکاری زیادی در زمینه های مختلف با یکدیگر دارند. مردمان هر دو کشور مسلمان هستند و دین  و آیین مشترک با هم دارند.

عبدالحسین ابطان همچنین در بخشی از صحبت های خود برای ملی پوشان کشورمان اظهار داشت: ورزش وزنه برداری کشورم در جهان آنچنان قدرتمند و مدعی نیست و تجربیات شما می تواند به پیشرفت ما کمک کند. می دانم که وزنه برداران ایرانی برای بالا بردن وزنه از ائمه اطهار همچون حضرت علی(ع) و حضرت ابوالفضل(ع) نیرو می گیرند. من اهل نجف هستم و هرگاه به عراق برای زیارت عتبات عالیات آمدید ما شما را در روی چشم و قلب خود پذیرایی می کنیم.