دکتر «مسعود سلطانی فر» وزیر ورزش با حضور در اردوی آماده سازی وزنه برداران اعزامی به بازی های المپیک 2020 توکیو، برای تیم وزنه برداری کشورمان آرزوی موفقیت کرد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون وزنه برداری، در این دیدار که با حضور «مهدی علی نژاد» معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای، «علی مرادی» رییس فدراسیون وزنه برداری، «محسن بیرانوند» دبیر فدراسیون، «محمدحسین برخواه» سرمربی، «علی جباری» مربی و نفرات حاضر در اردو همراه بود، گزارشی از اردوهای آماده سازی و وضعیت آمادگی المپیکی های این رشته ارایه شد.

وزیر ورزش ضمن تقدیر از تلاش های وزنه برداران و فدراسیون به عنوان یکی از رشته های همواره موفق و مدال آور کشور، از پرداخت پاداش به مبلغ 900 میلیون ریال به وزنه برداران المپیکی و همچنین پاداش 300 میلیون ریالی از طرف وزیر به وزنه برداران و مربیان خبر داد.

مرحله پایانی اردوی المپیکی ها تا روز هفتم مردادماه در محل کمپ تمرین تیم های ملی وزنه برداری در ورزشگاه آزادی زیر نظر «محمد حسین برخواه» سرمربی و «علی جباری» مربی تیم ملی کشورمان ادامه دارد.

علاوه بر «علی هاشمی» و «علی داودی»، تیم بزرگسالان نیز با حضور علیرضا سلیمانی، مصطفی جوادی، رضا دهدار، مرتضی بیگلری، آیت شریفی، امیر عزیزی، ایوب موسوی و امیر حقوقی، تمرینات خود را برای کسب آمادگی حضور در مسابقات جهانی پاییز سال جاری، دنبال می کنند.