چهارشنبه, 11 اسفند,1395

بازدید رییس فدراسیون وزنه برداری از اردوی تیم ملی نوجوانان

سفره هفت سین وزنه برداران نوجوان درکبکانیان پهن می شود

بازدید رییس فدراسیون وزنه برداری از اردوی تیم ملی نوجوانان
علی مرادی رییس فدراسیون وزنه برداری به همراه دکتر باقری نایب رییس و سیاهپور دبیر این مجموعه در اردوی تیم ملی وزنه برداری حضور پیدا کردند.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون وزنه برداری؛ صبح امروز(چهارشنبه11 اسفند) علی مرادی رییس فدراسیون وزنه برداری به همراه دکتر داود باقری نایب رییس و غلامرضا سیاهپور دبیر این مجموعه برای سرکشی و بازدید از اردوی تیم ملی نوجوانان در مجموعه ورزشی شهید کبکانیان و محل تمرین آینده سازان وزنه برداری کشورمان که خود را آماده پیکارهای جهانی سال 2017 در تایلند می شوند، حضور پیدا کردند.

رییس، نایب رییس و دبیر فدراسیون ابتدا از خوابگاه وزنه برداران بازدید به عمل آوردند سپس به سالن وزنه برداری شهید کبکانیان رفته و از نزدیک تمرینات ملی پوشان نوجوان را نظاره گر بودند.

در پایان تمرین، علی مرادی رییس فدراسیون وزنه برداری خطاب به ملی پوشان گفت: تیم ملی وزنه برداری نوجوانان ایران هم اکنون نایب قهرمان جهان است و تمامی تیم های قدرتمند در سراسر دنیا روی این تیم حساب می کنند و باید این بار هم نشان بدهید که قهرمان هستید و روی سکوی نخست قرار خواهید گرفت.

در ادامه نیز رضا رحمانی مسئول سالن وزنه برداری کبکانیان از رییس فدراسیون وزنه برداری که این امکان را برای تیم ملی نوجوانان فراهم کرده است تا با خیال راحت خود را برای مسابقات جهانی آماده کنند، تشکر کرد.

دکترداود باقری نایب رییس فدراسیون نیز از تمامی کسانی که برای تیم ملی نوجوانان زحمت می کشند از جمله رضا رحمانی، محمد حسین برخواه سرمربی تیم ملی نوجوانان و جوانان، علی امینی فرد مربی تیم ملی و سایر نفرات حاضر در مجموعه ورزشی کبکانیان تشکر کرد.

محمد حسین برخواه سرمربی تیم های پایه کشورمان نیز در صحبت های خود به نفرات نوجوان تاکید کرد: شما که در تیم ملی نوجوانان حضور دارید بهترین های وزنه برداری کشور هستید.باید از این فرصت که می توانید به رقابت های بین المللی بروید به نحواحسن استفاده کنید.هم اکنون که تمام امکانات برای افتخارآفرینی و قهرمانی شما وجود دارد برای پیشرفت قدم های بلند و استواری بردارید و آینده خود را بسازید.

لازم به ذکر است؛ محمد حسین برخواه سرمربی تیم ملی نوجوانان از رییس فدراسیون وزنه برداری درخواست کرد تا برای آماده سازی هر چه بیشتر اردونشینان، نفرات حاضر در روزهای عید نوروز و تعطیلات در اردو باقی بمانند و تمرینات همچنان ادامه داشته باشد که با موافقت رییس فدراسیون همراه شد.

در پایان رییس فدراسیون به همراه نایب رییس و دبیر مجموعه وزنه برداری با علی طیبی مدیر مجموعه ورزشی کبکانیان دیدار کردند و از مساعدت های وی برای برگزاری اردوی تیم ملی وزنه برداری قبل از حضور در رقابت های جهانی تشکر و قدردانی کردند.همچنین هماهنگی های لازم برای حضور ملی پوشان نوجوان برای عید نوروز در مجموعه ایجاد شد تا تیم ملی تمرینات نوروزی خود را در روزهای تعطیل انجام دهد.

بنابراین گزارش؛ مسابقات وزنه برداری قهرمانی جهان در سال 2017 به میزبانی بانکوک تایلند طی روزهای 14 تا 21 فروردین سال 96 هجری شمسی(3 تا 10 آپریل سال 2017 میلادی) برگزار می شود.