ﺳﻪشنبه, 19 مرداد,1395

اگر امید به مدال نداشتم به المپیک نمی رفتم

سلیمی: پیش‌بینی در المپیک کار سختی است

اگر امید به مدال نداشتم به المپیک نمی رفتم

قهرمان دسته فوق سنگین وزنه‌برداری المپیک لندن گفت: اگر انتظار نداشتم و شانسی برای مدال خودم قائل نبودم، به المپیک نمی‌رفتم. امیدوارم نتایج خوبی را در این بازی‌ها کسب کنم.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون وزنه برداری؛  بهداد سلیمی در آئین بدرقه آخرین گروه از وزنه برداران برای حضور در المپیک ۲۰۱۶ ریو که به همت شرکت آسان پرداخت(آپ) برگزار شد؛  در خصوص آخرین شرایط جسمانی اش گفت:وضعیت و شرایط خوبی دارم چرا که تمرین‌های بسیار مناسبی را پشت سر گذاشته‌ام. خوشبختانه در این مدت به وزنه‌های خوبی رسیده‌ام و با این حال باید منتظر باشیم تا ببینیم چه اتفاقی رخ می‌دهد.

او درباره رقیبان اصلی خود نیز گفت: رقیبان اصلی من از کشورهای گرجستان و ارمنستان هستند و کسی در این رقابت‌ها موفق می‌شود که بتواند از هر ۶ حرکت خود استفاده کند.

او درباره پیش‌بینی خود از نتایجش در المپیک گفت: پیش‌بینی کار سختی است و همه چیز به شرایط مسابقه بستگی دارد.

قهرمان فوق سنگین جهان و المپیک در مورد اینکه گفته می‌شود به دلیل مصدومیت انتظارات از او بالا نیست، عنوان کرد: قطعاً اگر امید به مدال نداشتم، به المپیک نمی‌رفتم، امیدوارم نتیجه خوبی بگیرم، از الان نمی‌شود گفت که چه اتفاقی می‌افتد و من برای کسب بهترین و خوشرنگ‌ترین مدال به المپیک می‌روم.