دوشنبه, 19 مهر,1395

اَلسَّلامُ عَلَى الْحُسَیْنِ وَ عَلى عَلِىِّ بْنِ الْحُسَیْنِ وَ عَلى اَوْلادِ الْحُسَیْنِ عَلى اَصْحابِ الْحُسَیْنِ

پیام تسلیت رییس فدراسیون به مناسبت فرا رسیدن تاسوعا و عاشورای حسینی

اَلسَّلامُ عَلَى الْحُسَیْنِ وَ عَلى عَلِىِّ بْنِ الْحُسَیْنِ وَ عَلى اَوْلادِ الْحُسَیْنِ عَلى اَصْحابِ الْحُسَیْنِ

فرا رسیدن ایام غم بار تاسوعا و عاشورا و شهادت مظلومانه سالار شهیدان و سرور آزادگان جهان امام حسین (ع) و یاران باوفایش را به مسلمانان و شیفتگان آن حضرت تسلیت عرض می نمایم.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون وزنه برداری؛ علی مرادی رییس فدراسیون وزنه برداری با صدور پیامی به مناسبت فرا رسیدن تاسوعا و عاشورای حسینی را تسلیت گفت.

بسم رب الشهدا و الصدیقین

تاسوعا و عاشورای حسینی فرارسیدن حماسه پیروزی خون بر شمشیر و تقابل حق و باطل ‌آن روز که یزیدیان، بی رحمی در وجودشان بود بر فرزندان پیامبر و اصحاب با وفایش شوریدند.حماسه محرم و تاسوعا و عاشورا حماسه‌ای بس بزرگ از انسانهای الهی است که اندیشه انسان مادی هیچ وقت نخواهد توانست به درک واقعی آن برسد. عاشورا نمایش پرشکوه عشق است که با ایثار و از خودگذشتگی حسین علیه السلام و یاران فداکار و يادآور رشادت‌ها و مظلوميت‌هاي خاندان پاك رسالت است، آن حضرت در صحنه کربلا خلق می شود. 

ايام شهادت فرزند پيامبر، سالار آزادگان جهان و سيد و سرور شهيدان اسلام، امام حسين عليه السلام و علمدار با وفايش حضرت ابوالفضل العباس ( عليه السلام ) را به محضر مقام معظم رهبری(مدظله العالی)، به عموم ملت ايران و همه آزادگان و شيفتگان حق و فضيلت و عدالت در سرتاسر جهان به ویژه پيروان راستينش تسليت عرض می نمایم.