ﺳﻪشنبه, 27 مهر,1395

اولین تمرین وزنه برداران نوجوان درپنانگ برگزار شد

آماده باش برای جدال با وزنه دردوئل جهانی

اولین تمرین وزنه برداران نوجوان درپنانگ برگزار شد

تیم ملی وزنه برداری نوجوانان در بدو ورود به محل برگزاری مسابقات اولین تمرین خود را در محل تمرین وزنه برداران واقع در شهر پنانگ مالزی برگزار کرد تا برای دوئل نهایی در رقابتهای جهانی 2016 مهیا شود. 

به گزارش روابط عمومی فدراسیون وزنه برداری؛ تیم ملی وزنه برداری نوجوانان کشورمان برای حضور در مسابقات جهانی 2016 مالزی ظهر امروز(27مهرماه 95) وارد شهر پنانگ مالزی شد و اولین تمرین خود را هم ساعت 18/30 به وقت محلی در سالن تمرینی شهر میزبان برگزار کرد.وزنه برداران نوجوان ایران به دستور کادرفنی تمرین سبکی را در دستور کار خود قرار دادند تا خستگی این مسافرت طولانی از تن آنها خارج شود.

اکبر خورشیدی مربی تیم ملی وزنه برداری نوجوانان درباره اولین تمرین تیم ملی وزنه برداری گفت:« تیم مسافت بسیار زیادی را طی کرد و بعد از گذشت حدود 24 ساعت به محل برگزاری مسابقات رسیدیم اما خوشبختانه همه اعضای تیم در شرایط بسیار خوبی قرار دارند.» 

خورشیدی ادامه داد:« برای اینکه وزنه برداران تیم ملی از شرایط آرمانی دور نشوند و ضمن اینکه خستگی این سفر هم از تنشان خارج شود، تمرین سبک را در نظر گرفتیم.» 

او همچنین درباره وضعیت میزبانی کشور مالزی هم گفت:« خوشبختانه تا به حال همه شرایط فراهم بوده و میزبانی تاکنون خوب بوده است. به هر حال بی جهت هم نیست که این کشور به عنوان میزبان مسابقات جهانی بزرگسالان در سال 2017 انتخاب شده است.»