شنبه, 12 اسفند,1396

اولین اردوی تیم های ملی پایه ای بانوان افتتاح شد

رئیس فدراسیون: شما آینده وزنه برداری ایران هستید

اولین اردوی تیم های ملی پایه ای بانوان افتتاح شد

مراسم افتتاح نخستین اردوی ملی پوشان بانو وزنه برداری کشورمان با حضور رئیس فدراسیون در کمپ تیم های ملی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون وزنه برداری؛ مراسم افتتاح نخستین تمرین ملی پوشان بانوان وزنه برداری کشورمان با حضور علی مرادی رئیس فدراسیون وزنه برداری، خانم غلامی نماینده وزارت ورزش و جوانان و خانم طریقت مسئول وزنه برداری بانوان، در کمپ تیم های ملی برگزار شد.

در این مراسم؛ رئیس فدراسیون وزنه برداری ضمن خیرمقدم به دختران وزنه بردار، در صحبت های خود برای نفرات حاضر در اردوی تیم های ملی پایه بانوان کشورمان آرزوی موفقیت کرد و در ادامه اظهار داشت: شما که در این مرحله از اردوی بانوان حضور پیدا کرده اید به طور حتم آینده وزنه برداری کشورمان هستید و باید دستورات فنی مربیان خود را به خوبی در این رشته به کار بگیرد تا در مسابقات آینده، بین مدال آوران کشورمان باشید و این موفقیت دور از دسترس نخواهد بود.

وی ادامه داد: اینجا خانه شما و متعلق به خودتان است و ما هم کنار کادر فنی شما را حمایت می کنیم. بحث اصلی و بسیار مهم برای فدراسیون رعایت نظم و انضباط است. این نخستین مرحله اردوهای تیم ملی بانوان است و قطعاً اردوهای بعدی که شکل خواهد گرفت، امیدوارم که از این شرایط و امکانات به نحوه مطلوب استفاده کنید و به شایستگی که لیاقت شماست در رقابتهای بین المللی دست پیدا کنید.