پنجشنبه, 21 تیر,1397

اورامه: هدفم رسیدن به ترکیب اصلی تیم ملی بزرگسالان است

ملی پوش جوانان کشورمان: تمرینات مداومی برای افتخارآفرینی انجام دادیم

اورامه: هدفم رسیدن به ترکیب اصلی تیم ملی بزرگسالان است

ملی پوش دسته 105 کیلوگرم جوانان کشورمان گفت: با کسب نتایج خوب در قهرمانی جهان، قصد دارم در ترکیب تیم ملی بزرگسالان حضور داشته باشم.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون وزنه برداری؛ رحمان اورامه در خصوص مسابقات جهانی جوانان در ازبکستان، اظهار داشت: رقابتهای تاشکند برای من از اهمیت بالایی برخوردار است و با کسب بهترین نتیجه سعی دارم نظر مثبت کادر فنی تیم ملی بزرگسالان را جلب کنم تا در ترکیب اصلی قرار بگیرم. 

قهرمان جوانان آسیا در خصوص آمادگی بالای خود برای حضور در مسابقات جهانی تصریح کرد: تمرینات تیم ملی جوانان از بهمن ماه سال 96 برای شرکت در رقابتهای آسیایی و جهانی به صورت مداوم برگزار شده است و فقط 4 روز عید نوروز تمرین نکردیم. این نشان می دهد که برای به دست آوردن مدال های خوشرنگ تمرینات زیادی را انجام دادیم و باید به بهترین نتیجه دست پیدا کنیم.

دارنده مدال برنز جهان در خصوص  مصدویتش در تمرینات گفت: هفته گذشته در تمرین تیم ملی جوانان از ناحیه کمر دچار آسیب دیدگی شدم ولی الان در وضعیت خوبی هستم.

وی در خصوص شناخت از حریفانش تاکید کرد: حریفان قدرتمندی از کشورهای ازبکستان، گرجستان و مصر دارم و همچنین امیر عزیزی از کشورمان هم در دسته 105 کیلوگرم حضور دارد.

اورامه در پایان خاطرنشان کرد: از آقایان مرادی رییس فدراسیون وزنه برداری، حمید رشیدی سرمربی، علی نصرتی مربی تیم ملی و محمدرضا کاظمی نژاد تشکر می کنم که برای آمادگی ملی پوشان جوانان زحمات زیادی کشیدند.