چهارشنبه, 27 اردیبهشت,1396

انوشیروانی:

آغوش ما برای سهراب و کیانوش باز است

انوشیروانی:

سرمربی تیم ملی وزنه برداری ایران گفت: هرگز کیانوش و سهراب را طرد نکرده ام  و همیشه آغوش مان برای آنها باز است.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون وزنه برداری؛ سجاد انوشیروانی پس پایان رقابت های وزنه برداری همبستگی کشورهای اسلامی اظهار داشت: سطح مسابقات حتی بالاتر از آسیایی بود و نزدیکی این دو رقابت موجب شد تا ما تاکتیک ویژه ای بزنیم و به برخی نفرات فرصت کسب تجربه بدهیم و با آنکه رقابت ها فشرده بود اما بچه های ما خواسته هایمان را برآورده کردند.

وی اضافه کرد:ما دو طلا گرفتیم و می توانستیم مدال های بیشتری بگیریم و کم تجربگی موجب شد چند نفر حتی رکوردهای خودشان را نزنند. رضا زارعی در ۷۷ با ۵ کیلو زیر رکوردهای تمرینی خود می توانست مدال بگیرد و رضا آقا زاده هم می توانست مدال بگیرد اما امروز استرس داشت.

انوشیروانی درباره رکوردشکنی وزنه بردار ازبکستانی در فوق سنگین وزن گفت: آنها ۵ سال روی این وزنه بردار کار کرده اند و ما هم اگر روی دو فوق سنگین وزن مان ۴ سال کار کنیم می توانند در المپیک برایمان مدال بگیرند.البته قبول دارم که در فوق سنگین کارمان سخت است و پشتوانه سازی در سالهای قبل خوب نبوده است. در بعد امکانات نیز به رغم تلاش های فدراسیون، بعد از المپیک شرایط خوبی نداشته ایم.

وی درباره آخرین وضعیت سهراب مرادی و کیانوش رستمی گفت: من تصمیم گیرنده نیستم‌ و باید شورای فنی فدراسیون تصمیم بگیرد.البته به نظر من آنها قهرمانان بزرگی هستند و هرگز آنها را طرد نکرده ام و آغوش مان برای آنها باز است.
انوشیروانی در پایان گفت: ما کادر فنی جوانی داریم.فکر می کنم این اتفاق نادری در ایران است.در کل دنیا به اندازه یکدست مربی کاربلد نداریم.ما کارمان را با جدیت دنبال می کنیم.