ﺳﻪشنبه, 19 مرداد,1395

انوشیروانی:

هر پنج وزنه بردار ایران شانس کسب مدال دارند

انوشیروانی:
سجاد انوشیروانی سرمربی تیم ملی وزنه برداری بزرگسالان ایران گفت: هر پنج ملی پوش ایران در المپیک 2016 ریو شانس کسب مدال دارند و سعی داریم با کمترین خطا بیشترین مدال و بهترین عملکرد را داشته باشیم.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون وزنه برداری؛ سجاد انوشیروانی سومین روز تمرین را در ریو برگزار کردیم و ملی پوشان از نظر روحی و جسمی در شرایط خوبی قرار دارند و تمرینات را به گونه ای برنامه ریزی کرده ایم که همزمان با ساعت مسابقات و در بعد از ظهر به وقت برزیل برگزار می شود و تمرینات نوبت صبح نیز در محل اسکان برگزار می شود.

دارنده مدال نقره المپیک لندن ادامه داد: انشاء الله روند تمرینات و آمادگی ملی پوشان به همین شکل پیش برود، وزنه برداری در المپیک ریو همچون المپیک های قبلی دل مردم را شاد خواهد کرد.در رقابت های وزنه برداری المپیک کیلوها تعیین کننده قهرمان است و ضمن اینکه از نظر روانی روی ملی پوشان وزنه برداری کار می کنیم تا مانند المپیک لندن وزنه برداری روزهای خوبی داشته باشد.

انوشیروانی درمورد حدف وزنه برداری روسیه از المپیک و تاثیر آن بر عملکرد ایران گفت: روسیه در المپیک لندن نیز حضور داشت، ولی نتوانستند کاری بکنند. ایران در چهار وزن دوم حرف های زیادی برای گفتن دارد و امیدوارم بچه ها در شرایط خوبی که هستند افتخار آفرین شوند.

وی خاطرنشان کرد: نخستین مسابقه وزنه برداری ایران روز شنبه 23 مرداد ساعت 2:30 با حضور کیانوش رستمی در دسته ٨٥ کیلوگرم برگزار می شود و امیدواریم با کسب مدال شادی را به کاروان و مردم ایران بیاورد.