نایب قهرمان و قهرمان المپیک لندن با حضور در منزل استاد محمد زهتاب در پردیس، ضمن عیادت از این پیشکسوت گرانمایه، برای خدمت در فدراسیون وزنه‌برداری از او رخصت گرفتند.

🔹دکتر سجاد انوشیروانی، سرپرست فدراسیون وزنه‌برداری در این دیدار خطاب به محمد زهتاب گفت: با توکل به ایزد متعال و با توسل به ائمه اطهار و به امید کمک بزرگان و پیشکسوتان  محترم، قدم در یک راه پر فراز و نشیب گذاشته‌ایم و تمام تلاش خود را می‌کنیم تا بتوانم وزنه‌برداری ایران را دوباره به جایگاه اصلی خود برگردانیم.

‌‌🔹استاد زهتاب هم ضمن ابراز خوشحالی از ایجاد تغییرات در راس فدراسیون وزنه‌برداری گفت: الان دیگر شما جوان ها باید کار را پیش ببرید. من واقعا خوشحالم که دو قهرمان با اخلاق در راس امور قرار گرفتند و فضا باز شده تا دیگر سرمایه‌های وزنه‌برداری کشور هم فرصت خدمت پیدا کنند. ‌

🔹استاد زهتاب که در ۹۵ سالگی همچنان با ذوق و شوق از وزنه‌برداری حرف می‌زند، چند توصیه هم برای تیم مدیریتی جدید فدراسیون وزنه‌برداری داشت. او گفت: در آموزش زبان انگلیسی به داوران ما کوشا باشید، با نفرات تاثیرگذار وزنه‌برداری دنیا ارتباط دو سویه برقرار کنید و از الان به این فکر باشید که وزنه‌برداری ایران در المپیک بعدی (پاریس-۲۰۲۴)، علاوه بر پرورش وزنه‌برداران پر امید و افتخارآفرین، حتما نماینده ای هم در جمع داوران داشته باشد.

🔹در پایان این دیدار صمیمانه سجاد انوشیروانی و بهداد سلیمی با اهدا لوح تقدیر و هدیه، بیش از نیم قرن خدمت صادقانه و صالحانه استاد محمد زهتاب را ارج نهادند و بار دیگر از او برای خدمت در مسئولیت جدید رخصت گرفتند.