دوشنبه, 23 فروردین,1395

انوشیروانی خیلی خوب با بزرگسالان ارتباط گرفته است

مقامی:سلامتی سلیمی برای فدراسیون اولویت دارد

انوشیروانی خیلی خوب با بزرگسالان ارتباط گرفته است

دبیرفدراسیون وزنه برداری اعتقاد دارد سلامتی بهداد در اولویت است و سپس کسب مدال المپیک او در درجه بعدی قرار دارد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون وزنه برداری؛ دبیر فدراسیون وزنه برداری در خصوص سرمربی گری انوشیروانی در تیم ملی وزنه برداری بزرگسالان تصریح کرد:سجاد انوشیروانی بعد از المپیک2012 لندن در اردبیل به فعالیت مربی گری روی آورده است. وی با پتانسیل بالای خود توانست در یکی از رده های پایه تیم ملی مربی گری خود را آغاز کند.در مجموع نیز توانایی خود را در مدت کوتاه نشان داد و برای ملی پوشان تیم جوانان تاثیر گذار بود.

وی خاطرنشان کرد:انوشیروانی کارنامه آنچانی در سمت سرمربی گری ندارد ولی جای هیچ نگرانی دراین موضوع وجود ندارد. در دوره های گذشته نیز مربیانی هم چون کوروش باقری و حسین توکلی نیز از رده پایه و جوانان وارد عرصه مربی گری شدند. سجاد انوشیروانی فردی با اخلاق است که توانسته با ملی پوشان ارتباط خوبی برقرار کند و با روحیات نفرات حاضر در تیم ملی آشناست و رفاقت خاصی با آنها دارد.

مقامی در خصوص شرایط بهداد سلیمی تاکید کرد: بهداد سلیمی یک ورزشکار بسیار حرفه ای است که خودش را برای المپیک آماده می کند. با برنامه ریزی کمیته پزشکی فدراسیون و گروه بازتوانی توانسته به شرایط آمادگی نسبی خود دست یابد و تمرینات خود را آغاز کند. باید متذکر شوم که سلامتی بهداد در اولویت است و سپس کسب مدال المپیک او در درجه بعدی قرار دارد.