سرپرست فدراسیون وزنه برداری در مراسم تجلیل از قهرمانان و مدال آوران ورزش زنجان اظهارداشت: اتحاد و همدلی که در بین تمام مسئولان این استان دیدم و انرژی مثبتی که از این همه یکدلی و اراده برای خدمت به مردم و ورزشکاران گرفتم، واقعا قابل تحسین و مثال زدنی است.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون وزنه برداری، سجاد انوشیروانی در اولین سفر استانی بعد از بازگشت کاروان وزنه برداری از مسابقات همبستگی کشورهای اسلامی، روز دوشنبه 31 مردادماه جهت شرکت در مجمع سالیانه و انتخاباتی هیات وزنه برداری زنجان، راهی این استان شد.

وی در سخنرانی که در جمع شرکت کنندگان در آیین تجلیل از مدال آوران مسابقات همبستگی کشورهای اسلامی ایراد کرد، با اشاره به حضور سه ملی پوش از استان زنجان در ترکیب اعزامی تیم ملی به مسابقات مذکور، اظهار اطمینان کرد: قهرمانانی که امروز تجلیل می شوند قطعا در آینده نزدیک پرچمداران میادین جهانی و المپیک خواهند بود.

انوشیروانی گفت: این پتانسیل امروز به خاطر زحمات بی شائبه هیات وزنه برداری، مسئولان و پیشکسوتان و مربیان با تعصب ایجاد شده و جا دارد از یکی از افراد واقعا توانمند و خودساخته که اقدامات وی در این استان باعث فخر همه ماست نام ببرم؛ و از شما می خواهم «علی نصرتی» کسی را که با حداقل داشته ها، کاری کرد کارستان، تشویق کنید.

به گفته انوشیروانی، اتحاد و همدلی که در خانواده وزنه برداری زنجان ایجاد شده و حضور رییس پرتلاش هیات استان آقای «سعید امیدی» که امروز مجددا برای چهار سال دیگر انتخاب شدند، باعث شده زنجان تبدیل به یک قطب شود و به خود می بالد که در کنار ورزش قهرمانی به سایر جنبه های فرهنگی و اخلاقی هم بها داده است. این بخش قسمتی از حلقه گمشده ورزش ماست که در زنجام کامل شده و باعث فخر و مباهات ورزش و وزنه برداری است.

مجمع سالیانی و انتخاباتی هیات وزنه برداری زنجان، روز 31 مردادماه با حضور نایب رییس و دبیر فدراسیون و مجموع 17 عضور صاحب حق رای در مجموعه ورزشی انقلاب زنجان برگزار شد که در نهایت سعید امیدی با کسب اکثریت قاطع آرا، برای یک دوره چهارساله دیگر در سمت رییس هیات زنجان ابقا شد.

شرکت در مجمع سالیانه و انتخاباتی، دیدار با امام جمعه زنجان، بازدید از سالن وزنه برداری هیات، بازدید از حسینیه زنجان، دیدار با معاون سیاسی استاندار و مدیرکل ورزش و جوانان و سرانجام آیین تجلیل از مدال آوران مسابقات همبستگی کشورهای اسلامی، برنامه سفر یک روزه انوشیروانی به استان زنجان بود.