جمعه, 05 خرداد,1396

انا لله و انا الیه الراجعون

رییس فدراسیون وزنه برداری درگذشتِ حاج حمید آخوندی را تسلیت گفت

انا لله و انا الیه الراجعون
علی مرادی رییس فدراسیون وزنه برداری طی ارسال پیامی به خانواده داغدیده، درگذشت استاد حمید آخوندی تهیه کننده سینما و تلویزیون را تسلیت گفت.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون وزنه برداری؛ امروز صبح (جمعه 5خرداد) باخبر شدیم که حاج حمید آخوندی تهیه کننده سینما، تلوبزیون، جانباز و ایثارگر 8 سال دفاع مقدس بر اثر سکته قلبی دار فانی را وداع گفت.برهمین اساس علی مرادی رییس فدراسیون وزنه برداری متن تسلیتی را به شرح ذیل برای خانواده داغدیده مرحوم آخوندی ارسال نمود.
بسم الله الرحمن الرحیم
خبر تلخ و غیرمنتظره درگذشت همسنگر و دوست قدیمی ام مرحوم حاج حمید آخوندی تهیه کننده سینما، تلوبزیون، جانباز و ایثارگر موجب تالم و اندوه فراوان گردید. برهمین اساس اینجانب برخود واجب می دانم درگذشت این ایثارگر بزرگ کشورمان که بخش زیادی از عمر پرثمر و گرانبهای خویش را صرف اعتلای اسلام و انقلاب و خدمت در مسئولیت های مختلف نموده و بحمدالله منشا اثر و خدمات بسیاری نیز شدند را به محضر رهبر معظم انقلاب اسلامی، ملت شریف ایران و بیت محترم ایشان تسلیت و تعزیت عرض نموده از درگاه پروردگار قادر متعال برای ایشان رحمت واسعه و علو درجات و برای بیت معزز صبر جمیل و اجر جزیل مسألت دارم.
لازم به ذکر است؛ مرحوم آخوندی چندی پیش در شهر اهواز به جهت ساخت مستندی از فعالیت های داخلی و بین المللی وزنه برداری ایران ، ارتباط نزدیک و تنگاتنگی را با فدراسیون وزنه برداری کشورمان داشت.