ﺳﻪشنبه, 10 فروردین,1395

امیدوارم سلیمی دومین طلایش را در ریو تکرار کند

دکتر گودرزی:مطمئنم حاشیه در وزنه برداری وجود ندارد

امیدوارم سلیمی دومین طلایش را در ریو تکرار کند

وزیر ورزش و جوانان گفت: حاشیه برای ورزشکار سم است این مسئله باعث می‌شود تمرکز از بین برود که مطمئنم حاشیه در وزنه برداری وجود ندارد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون وزنه برداری؛ آرزو می‌کنم سال 95 برای شما سال خوب و پربار و موفقیت آمیزی باشد به هر حال وظیفه ما بود که به این ورزشکاران سر بزنیم تا اگر مشکلی وجود داشت حمایت لازم را انجام بدهیم.

وزیر ورزش و جوانان با ابراز امیدواری به موفقیت وزنه برداران در مسیری که قرار گرفته‌اند، گفت: آن چیزی که برای ورزشکار سم است حاشیه است. این مسئله باعث می‌شود تمرکز از بین برود و در این میان ورزشکاران بزرگترین لطمه را می‌بینند. بر روی کاری که انجام می‌دهید تمرکز کامل داشته باشید. مربیان تلاش خود را می‌کنند اما موضوع اصلی خود وزنه بردار است که چگونه تلاش کند.

گودرزی در خصوص دستور رییس جمهور برای حمایت از رشته‌های المپیکی خاطر نشان کرد: آن چیزی که رییس جمهور دستور داده محقق خواهد شد و چیزی که مطلوب ورزشکاران است تحقق پیدا می‌کند. فدراسیون‌ها براساس تفاهم‌نامه‌ای که امضا کرده‌اند کار خود را عملی می‌کنند و تلاش ما این است که وضعیت مساعدتری را برای آنها در آستانه المپیک فراهم کنیم

وزیر ورزش در خصوص تلاش مسئولان برای برطرف کردن مشکلات تصریح کرد: تأکید می‌کنم که مشکلاتی داریم اما تلاش‌مان این است که شرایط مطلوبی را برای کسب نتیجه فراهم کنیم. نتیجه گرفتن دو بعد دارد یک بعد آن مربوط به مردمی می‌شود که چشم به موفقیت شما دارد و بعد دیگر مربوط به خود ورزشکار است که با موفقیتش باعث ثبت نام خود در تاریخ می‌شود.

گودرزی اظهار داشت: از وضعیت تمرینات ملی پوشان که رو به رشد، منظم و خوب است خوشحالم. خوشبختانه برنامه‌ها و هدفگذاری‌ها مشخص است و به نظر می‌آید مجموعه خوبی فراهم شده که امیدوارم این مسیر ادامه پیدا کند.