چهارشنبه, 30 آبان,1397

المپیاد استعدادهای برتر وزنه برداری، فردا آغاز می شود

با حضور 198 وزنه بردار به میزبانی خرم آباد

المپیاد استعدادهای برتر وزنه برداری، فردا آغاز می شود

المپیاد استعدادهای برتر وزنه برداری کشور از فردا با حضور 198 وزنه بردار به میزبانی شهرستان خرم آباد آغاز می شود.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون وزنه برداری؛ المپیاد استعدادهای برتر ورزشی در رشته وزنه برداری کشور در بخش پسران از فردا (پنجشنبه یکم آذرماه) با برگزاری مراسم کنگره به میزبانی شهرستان خرم آباد آغاز می شود. 300 شرکت کننده (وزنه بردار، مربی، سرپرست، کادر اجرایی، عوامل فنی و داور) در این دوره از مسابقات حضور خواهند داشت . 198 وزنه بردار در اوزان 49، 55، 61، 67، 73، 81،89 ،96 ، 102 و 102+ کیلوگرم با یکدیگر به رقابت خواهند پرداخت.

با هماهنگی ستاد ملی مبارزه با دوپینگ در این مسابقات از ورزشکاران، تست دوپینگ بعمل خواهد آمد. تمامی ورزشکارانی که نامشان در لیست تیم های شرکت کننده در جلسه تائیدیه ثبت شده باشد موظفند در زمان مسابقات در محل مسابقات حضور داشته باشند لذا چنانچه ستاد ملی مبارزه با دوپینگ ورزشکاری را جهت انجام تست دوپینگ احضار نماید. عدم حضور ورزشکار به منزله مثبت اعلام شدن تست دوپینگ نامبرده خواهد بود.

همچنین، نفرات اول تا سوم حرکت مجموع حکم و مدال قهرمانی و به تیم های برتر جدول مدالی کاپ قهرمانی اهداء می شود.

مراسم کنگره مسابقات با حضور نمایندگان تیمها در سالن اجتماعات اداره کل ورزش و جوانان استان لرستان واقع در شهرستان خرم آباد، خیابان امام خمینی (ره)، خیابان ساحلی، جنب پارک معلم برگزار می شود.آدرس محل پذیرش شرکت کنندگان در این دوره از مسابقات، پلیس راه کمالوند، بعد از دانشگاه آزاد اسلامی، اردوگاه دانش آموزی شهید باهنر خواهد بود. مسابقات هم در ورزشگاه تختی، سالن شهید چاغروند واقع در میدان ژاندارمری (پلیس) خیابان ورزش برگزار می شود.

 *** جهت هماهنگی های بیشتر برای حضور در محل پذیرش تیمها، با جناب آقای “خیرایی” با شماره تلفن همراه (09169672411) تماس حاصل فرمایید.