چهارشنبه, 18 بهمن,1396

افتتاحیه قهرمانی بزرگسالان کشور برگزار شد

با حضور مدیر کل ورزش و جوانان استان خوزستان

افتتاحیه قهرمانی بزرگسالان کشور برگزار شد
مراسم افتتاحیه رقابتهای وزنه برداری قهرمانی بزرگسالان باشگاههای کشور(جام تدبیر و امید) عصر امروز (چهارشنبه 18 بهمن ماه) برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون وزنه برداری؛ افتتاحیه رقابتهای وزنه برداری قهرمانی بزرگسالان باشگاههای کشور(جام تدبیر و امید) عصر امروز (چهارشنبه 18 بهمن ماه) با حضور مهندس افشین حیدری و ابراهیم نصیری مدیر کل و معاون توسعه ورزش قهرمانی اداره کل ورزش و جوانان استان خوزستان درمیزبانی سالن وزنه برداری شهدای وزنه بردار خوزستان برگزار شد.

پس از تلاوت آیاتی از کلام ا… قرآن مجید و نواخته شدن ملی کشورمان، ورزشکاران، مربیان و سرپرستان تیم های حاضر در این مسابقات رژه رفتند.

افشین حیدری مدیرکل ورزش و جوانان استان خوزستان در این مراسم به تمامی نفراتی که در اهواز حضور پیدا کردند خیرمقدم گفت و برای ورزشکاران سراسرکشور آرزوی موفقیت نمود. سپس محسن بیرانوند دبیر فدارسیون وزنه برداری از برگزاری این رقابتها با 123 وزنه بردارعاری از دوپینگ اذعان کرد: اینکه این تعداد وزنه بردار پاک و بدون استفاده از موادنیروزا در مسابقات کشوری حاضر هستند باعث پیشرفت این رشته در آینده خواهد شد.

در ادامه این مراسم از علی درویش زاده، مهران مطلق و سعید زنگنه مسئولان وزنه برداری استان خوزستان تقدیر به عمل آمد و از زحمات آنها قدردانی شد.در پایان نیز مدال های نفرات برتر اوزان56 و 62 کیلوگرم اهداء شد.