دوشنبه, 27 شهریور,1396

افتتاحیه رقابتهای قهرمانی جوانان کشور برگزار شد

سالن تختی مراغه میزبان شرکت کنندگان وزنه بردار بود

افتتاحیه رقابتهای قهرمانی جوانان کشور برگزار شد
مراسم افتتاحیه مسابقات وزنه برداری جوانان (زیر 21 سال) قهرمانی کشور در سالن ورزشی تختی مراغه برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون وزنه برداری؛ افتتاحیه مسابقات وزنه برداری جوانان (زیر 21 سال) قهرمانی کشور گرامیداشت هفته دفاع مقدس و یادبود شهید مدافع محسن حججی به سالن ورزشی تختی شهرستان مراغه، با تلاوت آیاتی از کلام الله مجید و سرود جمهوری اسلامی ایران پخش شد و سپس تیم های حاضر در این رقابتها به رژه پرداختند.در ادامه مرشد زورخانه و ورزش باستانی با صدای و نوای ضرب زیبا و دلنشین، مهمانان این رقابتها را به وجد آورد.
مهدی نوایی رئیس ورزش و جوانان شهرستان مراغه سپس در سخنرانی خود، اظهار داشت: به تیم ها حاضر و مسئولان فدراسیون وزنه برداری در این شهر برای شرکت در رقابتهای قهرمانی جوانان کشور خیرمقدم می گویم و امیدوارم از جذاب های طبیعی و توریستی مراغه لذت کافی ببرند.
سپس ارشیا مرادی، حسین عباسپور و محمد دارابی سه وزنه بردار خردسال مراغه ای به صورت نمادین به اجرای تکنیک حرکت یکضرب و حرکت دوضرب پرداختند و با تشویق حاضران در سالن مواجه شد.
در پایان مراسم افتتاحیه با حضور مهدی نوایی رئیس ورزش و جوانان شهرستان مراغه، از برجلیل جهانپور ، دکتر صدیقی عضو هیئت رئیسه وزنه برداری استان آذربایجان شرقی، اکبر مرادی رئیس هیئت وزنه برداری شهرستان مراغه، جناب سرهنگ اصلانی فر فرمانده نیروی انتظامی این شهرستان با لوح تقدیر از برترین های ورزشی این شهر تقدیر کردند.