شنبه, 17 تیر,1396

اشکرف: استعدادهای زیادی را به سطح اول وزنه برداری می کنیم

سرپرست تیم وزنه برداری کوثر ساری: هدفمان حضور در میادین بین المللی خواهد بود

اشکرف: استعدادهای زیادی را به سطح اول وزنه برداری می کنیم

سرپرست تیم کوثر ساری اعتقاد دارد؛ هدف ما برای شرکت در لیگ وزنه براری باشگاههای کشور، ارتقاء وزنه برداری استان مازنداران و رساندن استعدادهای این استان به سطح اول وزنه برداری کشور است.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون وزنه برداری؛ جواد اشکرف سرپرست تیم وزنه برداری کوثر ساری در خصوص شرکت در لیگ جوانان اظهار داشت: به نمایندگی از استان مازندران دومین سال پیاپی است که در لیگ وزنه برداری جوانان باشگاههای کشور حضور پیدا می کنیم و در این فصل نیز با 7 وزنه بردار در مرحله نخست لیگ شرکت کردیم. هدف ما برای شرکت در لیگ وزنه براری باشگاههای کشور، ارتقاء وزنه برداری استان مازنداران و رساندن استعدادهای استان به سطح اول وزنه برداری کشور است تا بدین ترتیب به پیشرفت وزنه برداری ایران کمک کنیم.

وی ادامه داد:کادر فنی تیم وزنه برداری کوثر ساری، سیاوش قربانی سرمربی، اکبر اکبری و داود شعبانپور مربیان تیم هستند.این تیم کاملا بومی است، کادر فنی و وزنه برداران تیم کوثر ساری مازندارانی هستند. همچنین موسس تیم کوثر ساری رمضانعلی قربانی قهرمان آسیاست.

اشکرف در خصوص وضعیت تیم کوثر گفت: نفرات تیم ما از شرایط خوبی برخوردار هستند و هر چه آنها تجربه بیشتری بدست آوردند و در مسابقات رسمی شرکت کنند برای سال های آینده آماده می شوند و از این رو سعی خواهیم کرد با ساختن یک تیم قدرتمند نماینده وزنه برداری ایران در رقابتهای بین المللی باشیم.

سرپرست تیم وزنه برداری کوثر ساری در خصوص برگزاری اردوی بین المللی در داغستان روسیه اضافه کرد: طبق قراردادی که اداره کل ورزش و جوانان استان مازندران و ورزش داغستان روسیه منعقد شده است، تا دو ماه دیگر یک اردو آماده سازی مشترک را برگزار خواهیم کرد.

وی در پایان خاطرنشان کرد: از رییس فدراسیون و مسئولان برگزاری مسابقات تقدیرو تشکر می کنم که با زحمات زیاد، رقابت های سطح بالایی را در تالار وزنه برداری ورزشگاه آزادی برگزار کردند و باعث بالا رفتن انگیزه و روحیه وزنه برداران جوان شدند.