جمعه, 14 خرداد,1395

اختتامیه رقابتهای جام بین المللی فجر برگزار شد

جام قهرمانی به سجاد انوشیروانی اهداء شد

اختتامیه رقابتهای جام بین المللی فجر برگزار شد
تیم های حاضر در مسابقات وزنه برداری بین المللی فجر برای پایان رسمی این پیکارها و اهدای جام به  تیم های اول تا سوم  در مراسم اختتامیه شرکت کردند.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون وزنه برداری؛ اختتامیه باشکوه مسابقات وزنه برداری فجر، عصر روز گذشته پنجشنبه(13 خرداد) با حضور تاماش آیان رییس فدراسیون وزنه برداری، عبدالحمید احمدی معاون فرهنگی وزارت ورزش و جوانان به همراه علی مرادی رییس فدراسیون وزنه برداری، دبیرکل کنفدراسیون وزنه‌برداری آسیا، رییس کنفدراسیون وزنه‌برداری آفریقا و روسای فدراسیون‌های بنگلادش، پاکستان و اردن در هتل المپیک تهران برگزار شد.

در این مراسم علی مرادی رییس فدراسیون وزنه برداری کشورمان از تمامی کسانی که در برگزاری باشکوه مسابقات فجر زحمت کشیدند تشکر و قدردانی کرد.

سپس تاماش آیان ابراز امیدواری کرد که جام فجر سال های آینده نیز بخوبی این جام برگزار شود تا تیم های بیشتری در ایران حضور پیدا کنند و از میزبانی کشور ایران الگو بگیرند.

لازم به ذکر است که در این مراسم علی مرادی و مسئولان فدراسیون وزنه برداری کشورمان از اعضای تیم ها شرکت کننده، روسای فدراسیون های وزنه برداری کشورهای مختلف، مربیان و عوامل اجرایی فدراسیون جهانی تقدیر و تشکرکردند.

گفتنی است در این مراسم جام تیم های اول تا سوم به مربیان تیم های ایران، سجاد انوشیروانی و مربیان تیم های صربستان و روسیه اهداء شد.