شنبه, 22 خرداد,1395

آغاز اردوی سطح دریای ملی پوشان

وزنه برداران بزرگسال از دوشنبه در کلاچای استارت می زنند

آغاز اردوی سطح دریای ملی پوشان
تیم ملی وزنه برداری بزرگسالان کشورمان که بازی های المپیک2016 ریودژانیرو را پیش رو دارد به منظور آماده سازی هر چه بیشتر خود برای حضور در این رویداد معتبر از روز دوشنبه(24 خردادماه) اردوی سطح دریای خود را در شهرساحلی کلاچای برپا می کند.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون وزنه برداری؛ وزنه برداران ملی پوش بزرگسال کشورمان از روز دوشنبه(24 خردادماه) با حضور در شهر ساحلی کلاچای واقع در استان گیلان اردوی آماده سازی سطح دریای خود را استارت می زنند.

ملی پوشان کشورمان که پیش روی خود آوردگاه بزرگ المپیک را دارند طبق برنامه ریزی سجاد انوشیروانی سرمربی تیم ملی وزنه برداری قرار است از روز دوشنبه(24 خرداد ماه) اردوی آماده سازی سطح دریا را به میزبانی شهر ساحلی کلاچای در استان گیلان برگزار کنند.

گفتنی است این اردو با توجه به شرایط آب و هوایی مشابه با شهر ریودژانیروی برزیل برای ملی پوشان وزنه برداری در نظر گرفته شده تا امیدهای المپیکی وزنه برداری ایران با حضور در این مرحله از اردو توانمندی خود را محک بزنند.

هم اکنون ملی پوشانی همچون؛ کیانوش رستمی و سید ایوب موسوی در دسته 85 کیلوگرم، سهراب مرادی و علی هاشمی در دسته94 کیلوگرم، محمدرضا براری در  دسته 105 کیلوگرم و بهادر مولایی و بهداد سلیمی در دسته 105+ کیلوگرم در اردوی تیم ملی وزنه برداری حاضر هستند و تمرینات خود را ادامه می دهند.

لازم به ذکر است، این اردو به مدت 4 هفته در شهر کلاچای شهرستان رودسر در استان گیلان برگزار می گردد.