پنجشنبه, 13 خرداد,1395

آخرین روز رقابتهای جام بین المللی فجر

بهدادطلایی،بهادر نقره ای شد

آخرین روز رقابتهای جام بین المللی فجر
بهداد سلیمی وزنه بردار دسته به اضافه 105 کیلوگرم کشورمان بامجموع 430 کیلوگرم مدال طلا گرفت و بهادر مولایی دیگر ملی پوش کشورمان با مجموع 411 کیلوگرم به مدال نقره دست یافت.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون وزنه برداری؛ مسابقات روز پایانی جام بین المللی فجر امروز (پنجشنبه 13 خرداد) در تالار وزنه‌برداری مجموعه آزادی برگزار شد. بهداد سلیمی توانست دو مدال طلا در حرکت یکضرب و مجموع و یک مدال برنز در حرکت دوضرب کسب کند.بهادر مولایی نیز دو نقره یکضرب و مجموع و همچنین یک مدال طلای دوضرب را دشت کرد.

در حرکت های دوضرب رقابتهای به اضافه دسته 105 کیلوگرم بهداد سلیمی در ابتدا وزنه 225 کیلویی را بالایی سر برد. در مرتبه دوم وزنه 231 کیلوگرمی را نتوانست مهار کند و در مرتبه سوم بهداد به روی تخته نیامد.بهادر مولایی نیز در حرکت دو ضرب، وزنه 230 کیلوگرمی را بالای سر برد سپس در مرتبه دوم و سوم وزنه 249 را نتوانست مهار کند. وی دو نقره یکضرب و مجموع را بدست آورد و یک مدال طلای دوضرب را کسب کرد.

 

همچنین من اسد وزنه بردار سنگین وزن تیم ملی وزنه برداری سوریه با 225 کیلوگرم و اختلاف وزن پایین تر از بهداد سلیمی به مدال نقره حرکت دوضرب  را بدست آورد.

 

گفتنی است، حمید سوریان قهرمان کشتی المپیک، عبدالحمید احمدی معاون فرهنگی وزارت ورزش و جوانان و حسن طباطبایی مدیر جدید مجموعه ورزشی آزادی در تالار وزنه برداری محل مسابقات جام فجر حضور داشتند و از نزدیک شاهد رقابت دسته فوق سنگین بودند.

نتایج حرکات یکضرب، دوضرب و مجموع دسته94 کیلوگرم:

حرکت یکضرب:
1- بهداد سلیمی (ایران ): 205کیلوگرم
2- بهادر مولایی(ایران): 181کیلوگرم
3- دانیال دولگا(لهستان): 180کیلوگرم

حرکت دوضرب:
1- بهادر مولایی(ایران): 230کیلوگرم
2- من اسد(سوریه): 225 کیلوگرم( اختلاف وزن)
3- بهداد سلیمی (ایران): 225کیلوگرم

حدنصاب مجموع:

بهداد سلیمی(ایران): 430کیلوگرم
بهادر مولایی(ایران): 411کیلوگرم
دانیال دولگا(لهستان): 402کیلوگرم